Sprzedaż apteki – jak to zrobić ?

Aby zamieścić ogłoszenie o sprzedaży apteki – należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w zakładce powyżej (Dodaj ogłoszenie) , jeśli oferta ma zawierać również zdjęcia należy przesłać je wraz z formularzem. W formularzu wypełniamy te informacje, które chcemy podać w ogłoszeniu. Proszę pamiętać o podaniu telefonu kontaktowego lub adresu mailowego. Następnie klikamy „Wyślij ogłoszenie”.

Cennik : 60-dniowa emisja ogłoszenia to koszt 100 zł brutto. Ogłoszenia są widoczne w serwisie Dlafarmacji.pl po dokonaniu wpłaty przelewem na konto bankowe.

Nr konta bankowego :

Bank PKB BP SA 17 1020 2430 0000 8202 0023 7230

Faktury vat wystawiamy na Państwa życzenie – po przesłaniu mailem danych niezbędnych do wystawienia faktury.

Dla zainteresowanych podmiotów dodatkowo oferujemy odpłatnie doradztwo w zakresie kupna lub sprzedaży apteki, wyszukiwanie kontrahentów, udział w negocjacjach, dodatkową promocję oferty na portalu, wstępną wycenę apteki w oparciu o uwarunkowania lokalne. Proszę pamiętać, że obecnie ofert sprzedaży aptek w Polsce jest wiele. Pewną przeszkodą w sprzedaży może być nie podanie ceny apteki w ofercie, lub podanie ceny zawyżonej – może to zniechęcić potencjalnego nabywcę do kontaktu z Państwem. Oferta sprzedaży powinna być jasna i bez niedomówień.

Dla osób i firm, które z jakiegoś powodu nie chcą ogłaszać się publicznie o sprzedaży apteki  proponujemy swoją pomoc w zakresie sprzedaży apteki. Działamy na podstawie umowy pisemnej, gdzie wg określonych warunków dyskretnie i skutecznie wyszukujemy kupca na Państwa aptekę. Jeśli transakcja dojdzie do skutku i przyprowadzony przez nas klient kupi Państwa aptekę otrzymujemy umówione wynagrodzenie. Współpracujemy z wieloma sieciami aptek – dla których wyszukujemy oferty.

Zapraszamy do współpracy
Zespół dlafarmacji.pl
biuro@dlafarmacji.pl
tel. 503 048 556