Cennik ogłoszeń sprzedaży aptek, nieruchomości oraz kupna aptek

CENNIK OGŁOSZEŃ :

Ogłoszenia : „sprzedam aptekę” , „kupię aptekę” są płatne. 30-dniowa emisja kosztuje 100 zł brutto. Ogłoszenia aktywowane są na Portalu Dlafarmacji.pl po ich opłaceniu. Płatności dokonać należy przelewem na nr rachunku bankowego, który wyświetli się po wypełnieniu formularza.

Aby zamieścić ogłoszenie o sprzedaży apteki, lokalu do wynajęcia – należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w zakładce powyżej (Dodaj ogłoszenie) . Jeśli oferta ma zawierać również zdjęcia należy przesłać je wraz z formularzem. W formularzu wypełniamy te informacje, które chcemy podać w ogłoszeniu. Proszę pamiętać o podaniu telefonu kontaktowego lub adresu mailowego. Następnie klikamy „Wyślij ogłoszenie”.

Aby zamieścić ogłoszenie o sprzedaży apteki, lokalu do wynajęcia – należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w dziale Kupno aptek (Dodaj ogłoszenie). Proszę pamiętać o podaniu telefonu kontaktowego lub adresu mailowego. Następnie klikamy „Dodaj ogłoszenie”.

Cennik : 30-dniowa emisja ogłoszenia to koszt 100 zł brutto. Ogłoszenia są widoczne w serwisie Dlafarmacji.pl po dokonaniu wpłaty przelewem na konto bankowe.

Nr konta bankowego :

Bank PKB BP SA 17 1020 2430 0000 8202 0023 7230

Faktury vat wystawiamy na Państwa życzenie – po przesłaniu mailem danych niezbędnych do wystawienia faktury.

Dla osób i firm, które z jakiegoś powodu nie chcą ogłaszać się publicznie o sprzedaży apteki  proponujemy swoją pomoc w zakresie sprzedaży apteki. Działamy na podstawie umowy pisemnej, gdzie wg określonych warunków dyskretnie i skutecznie wyszukujemy kupca na Państwa aptekę. Jeśli transakcja dojdzie do skutku i przyprowadzony przez nas klient kupi Państwa aptekę otrzymujemy umówione wynagrodzenie. Współpracujemy z wieloma sieciami aptek – dla których wyszukujemy oferty.

Zapraszamy do współpracy
Zespół dlafarmacji.pl
biuro@dlafarmacji.pl
tel. 503 048 556