Cennik ogłoszeń : kupna-sprzedaży aptek, sprzedaży i wynajmu nieruchomości oraz kupna aptek

Ogłoszenia w dziale „Sprzedaż aptek” tj. sprzedam aptekę , oraz „Kupno aptek” tj. kupię aptekę są płatne. Koszt publikacji ogłoszenia: 30-dniowa emisja kosztuje 300 zł brutto. Ogłoszenia aktywowane są na Portalu Dlafarmacji.pl po ich opłaceniu. Płatności dokonać należy przelewem na nr rachunku bankowego, który wyświetli się po wypełnieniu formularza.

Aby zamieścić ogłoszenie o chęci sprzedaży apteki, lokalu do wynajęcia – należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w zakładce powyżej (Sprzedaż aptek/Dodaj ogłoszenie) . Jeśli oferta ma zawierać również zdjęcia należy przesłać je wraz z formularzem. W formularzu wypełniamy te informacje, które chcemy podać w ogłoszeniu. Proszę pamiętać o podaniu telefonu kontaktowego lub adresu mailowego. Następnie klikamy „Wyślij ogłoszenie”.

Aby zamieścić ogłoszenie o sprzedaży apteki, lokalu do wynajęcia – należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w dziale (Kupno aptek /Dodaj ogłoszenie). Proszę pamiętać o podaniu telefonu kontaktowego lub adresu mailowego. Aby aktywować ogłoszenie klikamy przycisk „Dodaj ogłoszenie”.

Cennik : 30-dniowa emisja ogłoszenia to koszt 300 zł brutto. Ogłoszenia są aktywowane w serwisie Dlafarmacji.pl po dokonaniu wpłaty przelewem na konto bankowe.

Nr konta bankowego :

Bank PKB BP SA 17 1020 2430 0000 8202 0023 7230

Odbiorca : Portal Dlafarmacji.pl , mgr farm. Marek Sierpiński

Faktury vat wystawiamy na Państwa życzenie – po przesłaniu mailem danych niezbędnych do wystawienia faktury.

Pośredniczymy w transakcjach kupna-sprzedaży aptek. Działamy na podstawie umowy pisemnej, gdzie wg określonych warunków dyskretnie i skutecznie wyszukujemy kupca na Państwa aptekę. Jeśli transakcja dojdzie do skutku i przyprowadzony przez nas klient kupi Państwa aptekę otrzymujemy umówione wynagrodzenie. Współpracujemy z wieloma sieciami aptek – dla których wyszukujemy oferty.

Zapraszamy do współpracy
Zespół Portalu Dlafarmacji.pl
biuro@dlafarmacji.pl
tel. 503 048 556