GIF organizuje konferencję w związku z nowymi przeppisami prawa farmaceutycznego

Konferencja informacyjna Głównego Inspektora farmaceutycznego – Przedsiębiorca farmaceutyczny wobec nowych wyzwań prawnych – edycja 2017

W związku z dużym zainteresowaniem odbiorców poprzednich edycji konferencji informacyjnych Główny Inspektor Farmaceutyczny, również w tym roku organizuje dla przedsiębiorców doroczne spotkanie informacyjne. Konferencja zaplanowana jest na dni 9 i 10 października 2017r.

W zależności od przebiegu procesów legislacyjnych, tematem będą nowe przepisy prawa w zakresie objętym nadzorem inspekcji farmaceutycznej lub zagadnienia z obszaru praktyki nadzoru farmaceutycznego nad rynkiem.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom chcielibyśmy prosić o wskazanie zagadnień lub przesyłanie pytań na które pragniecie uzyskać odpowiedzi w ramach organizowanego przez urząd przedsięwzięcia. Zagadnienia i pytania prosimy przesyłać na adres mailowy: konferencje@gif.gov.pl w terminie do 31 lipca 2017r.

Szczegóły organizacyjne oraz informacje o sposobie rejestracji na konferencję umieścimy na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego na początku września.

Źródło : gif.gov.pl