Gorzów – włamanie do apteki. Zatrzymano obywatela Gruzji

W czwartkowy wieczór doszło do włamania w jednej z aptek przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie. Kiedy na miejsce przyjechała policja w środku znajdował się 37-letni obywatel Gruzji, który jeszcze nie zdążył nic ukraść. Mężczyzna został zatrzymany, usłyszy prawdopodobnie zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.

Informację o zdarzeniu przy ul. Szarych Szeregów otrzymaliśmy od naszego czytelnika pod numerem telefonu 45 00 66 400. W czwartek 12 marca około godz. 22.30 w jednej z aptek przy ul. Szarych Szeregów włączyła się czujka alarmowa. Na miejsce przyjechała policja i ochrona obiektu.

– Policjanci zastali w środku 37-letniego obywatela Gruzji, który nie zdążył jeszcze nic wynieść z apteki. Jednak porozrzucane przedmioty sugerowały, że próbował dokonać kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

37-letni obywatel Gruzji usłyszy prawdopodobnie zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Źródło : https://gorzowianin.com/wiadomosc/14667-37-latek-wlamal-sie-do-apteki.html