Mistrzostwa Świata 2018: rosyjska farmaceutka uszkadzała prezerwatywy w aptekach

Na nietypowy pomysł wpadła jedna z rosyjskich farmaceutek. Kobieta przebijała prezerwatywy, by przybyli na mundial kibice, mogli „podzielić się swoimi genami” z Rosjankami.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej są już na ostatniej prostej, ale nadal pojawiają się ciekawe informacje z Rosji. Jak podają tamtejsze media, jedna z farmaceutek w Niżnym Nowogrodzie sprzedawała dziurawe prezerwatywy. Osobiście je nakłuwała. Kobieta tłumaczyła to tym, że chciała poprawić pulę genową w rosyjskiej populacji. – Widziałeś naszego pijaka? A widziałeś tych ludzi, którzy nas odwiedzili? Jeden jest piękniejszy od drugiego. Smukły, sprawny, wysportowany. Chciałam, by podzielili się swoimi genami z naszymi. Na naszą generację patrzylibyśmy inaczej – powiedziała 62-letnia pracownica apteki. Kobieta została już zwolniona z pracy.

To nie pierwsza kontrowersyjna sprawa, która miała „polepszyć” populację w Rosji. Tuż po rozpoczęciu mundialu media informowały o akcji promocyjnej Burger Kinga. Sieć fast foodów oferowała Rosjankom, które w trakcie mundialu zajdą w ciążę z piłkarzem grającym na mistrzostwach, dożywotnią dostawę Whopperów oraz prawie 50 tys. dolarów.

Źródło : https://sport.onet.pl/ofsajd/ms-2018-rosyjska-farmaceutka-uszkadzala-prezerwatywy-w-aptekach/5t3g9pr