Pośrednictwo kupna-sprzedaży aptek, pośrednictwo nieruchomości

Sprzedaż aptek. Oferujemy Państwu naszą pomoc przy sprzedaży apteki (aptek) niezależnie od ich formy prawnej i uzyskiwanych obrotów. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie znaleźć kupca na Państwa aptekę lub spółkę.  Zajmujemy się wyłącznie branżą farmaceutyczną, gwarantujemy bardzo dobrą znajomość rynku, szeroko rozumianą dyskrecję i wysoką skuteczność działania.

Opcja nr 1. : Możecie Państwo samodzielnie dodać ogłoszenie o sprzedaży apteki w dziale /Sprzedaż aptek/ – koszt takiego ogłoszenia to 300 zł brutto. Ogłoszenie jest widoczne w serwisie Dlafarmacji.pl przez 30 dni po jego opłaceniu. Portal Dlafarmacji.pl jest bardzo popularny wśród pracowników i właścicieli aptek. Z pewnością ktoś skontaktuje się z Państwem w sprawie sprzedaży apteki.

Opcja nr. 2 : Zlecacie nam Państwo pośrednictwo sprzedaży apteki. W zależności od formy prawnej działalności (spółka z o.o. , spółka cywilna, spółka jawna, jednoosobowa działalność gospodarcza) podpisujemy odpowiednią umowę pośrednictwa. Po podpisaniu umowy otrzymujemy od Państwa podstawowe informacje nt. apteki, zdjęcia itp. Rozpoczynamy działania jako pośrednik – szukając kupca na Państwa aptekę wśród podmiotów i osób z którymi współpracujemy oraz poprzez publikację ogłoszeń. W przypadku sukcesu transakcji – gdy „nasz” klient kupi aptekę otrzymujemy umówioną prowizję.

Kupno aptek. Zapraszamy do stałej współpracy podmioty poszukujące aptek do przejęcia. Pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiedniej już działającej apteki ewentualnie lokalu do wynajęcia. Jako portal ogłoszeniowy mamy stały dostęp do najnowszych ofert sprzedaży aptek pojedynczych, punktów aptecznych i sieci aptek. Aktualnie najchętniej kupowane są apteki funkcjonujące jako spółka z o.o. , coraz częściej poszukiwane są do kupienia punkty apteczne.

Pośrednictwo nieruchomości : po zmianie przepisów prawa farmaceutycznego – nowo uruchamiana apteka musi być nie bliżej niż 500 m od istniejącej. Jeśli Państwa lokal spełnia ten podstawowy wymóg – możemy rozpocząć rozmowy nt. pośrednictwa. W pierwszej kolejności proponujemy abyście Państwo dodali swoje ogłoszenie o lokalu do wynajęcia na Portalu Dlafarmacji.pl – proszę kliknąć link i uzupełnić formularz : https://dlafarmacji.pl/sprzedaz-aptek/add/

Po ewentualnym zawarciu umowy pośrednictwa, pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiedniego najemcy Waszego lokalu. Czynsze za wynajem lokali pod apteki uległy w ostatnim czasie znaczącej obniżce. Ale w dalszym ciągu widoczne jest jednak zróżnicowanie wysokości czynszów w uzależnieniu od umiejscowienia danego lokalu na mapie kraju. Największe ceny za najem lokali spotyka się w centrach handlowych, w centrach miast przy dużych skrzyżowaniach a najniższe tradycyjnie na terenach wiejskich.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawię szczegóły dotyczące współpracy.

Kontakt :

Portal Dlafarmacji.pl

e-mail : biuro@dlafarmacji.pl

tel. 503 048 556

mgr farm. Marek Sierpiński