Apteka szuka pracownika – zleć usługę rekrutacji

Oferujemy Państwu pomoc w zakresie rekrutacji farmaceutów do Waszych aptek. Jeśli mieliście lub macie Państwo problemy ze znalezieniem personelu fachowego – polecamy nasze wsparcie w skutecznym i szybkim rekrutowaniu farmaceutów. Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją zatrudnienia – dedykowaną wyłącznie dla branży farmaceutycznej. Gwarantujemy bardzo dobrą znajomość rynku i wysoką skuteczność. Jesteśmy farmaceutami, dlatego wiemy na co zwracać uwagę podczas rozmów z potencjalnymi kandydatami do pracy w aptece. Współpraca z nami nie wiąże się dla Państwa z kosztami, o ile nie ma skutecznej rekrutacji. Ustaloną prowizję otrzymujemy dopiero po zatrudnieniu przez Państwa naszego kandydata.

Znajdziemy do Państwa apteki odpowiedni personel – koordynatora sieci aptek, kierownika apteki, magistra farmacji, technika farmaceutycznego, technika stażystę. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Znamy obecnie proponowane wynagrodzenia farmaceutów w danym regionie kraju i ciągle to monitorujemy. Ze względu na sytuację rynkową, ilość nowo powstałych aptek oraz silną konkurencję znalezienie odpowiedniego pracownika do apteki nie jest proste. Dlatego proponujemy Państwu nasze usługi – związane z doborem i rekrutacją personelu apteki. Posiadamy własną bazą kandydatów, jako Portal Dlafarmacji.pl przez stronę internetową, platformę Facebook jesteśmy w krótkim czasie dotrzeć do tysięcy farmaceutów. Dodatkowo w razie potrzeby rekrutujemy personel metodą direct serach.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawię szczegóły dotyczące współpracy.

Kontakt :

Portal Dlafarmacji.pl

e-mail : biuro@dlafarmacji.pl

tel. 503 048 556, 574 217 659

mgr farm. Marek Sierpiński