Syn właściciela Polpharma SA – Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno? Poszukiwania przerwane

Poszukiwania 39-latka na Jeziorze Kisajno zostały przerwane. Akcja trwała od wczesnego poranka i zostanie wznowiona o świcie. – Przeszukujemy te okolice metr po metrze – powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską oficer prasowa giżyckiej policji.

Jezioro Kisajno – to tam w niedzielę nad ranem zaginął 39-latek z Warszawy. Nieoficjalnie wiadomo, że to milioner Piotr Woźniak-Starak. Policja nie potwierdza tożsamości poszukiwanego mężczyzny.

Poszukiwania zostały przerwane – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską asp. Iwona Chruścińska. Oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Giżycku potwierdziła, że nad ranem na jeziorze Kisajno znaleziono prywatną łódź motorową. Była pusta.

Niedaleko od motorówki przy brzegu znaleziono 27-latkę z Łodzi. Policjantom powiedziała, że ona i jej 39-letni znajomy wypadli z łodzi podczas manewru. Rafał Jackowski z zespołu prasowego warmińsko-mazurskiej policji powiedział w rozmowie z Polsat News, że kobieta miała w organizmie śladowe ilości alkoholu.

Poszukiwania trwały od wczesnego rana. Brali w nich udział policjanci, straż pożarna, ratownicy MOPR-u i funkcjonariusz straży leśnej. – Poszukiwania były prowadzone w wodzie, ale też na linii nadbrzeżnej. Przeszukujemy te okolice metr po metrze – powiedziała Chruścińska.

Oficer potwierdziła, że 39-latka szukano za pomocą sonaru i specjalistycznego sprzętu, w który wyposażony jest śmigłowiec. Chruścińska ucina spekulacje wiążące się z tożsamością poszukiwanego i okolicznościami zdarzenia. – Za wcześnie, by brać pod uwagę inne scenariusze. Rano wznawiamy poszukiwania – powiedziała.

Źródło : https://wiadomosci.wp.pl/piotr-wozniak-starak-zaginal-na-jeziorze-kisajno-poszukiwania-przerwane-6414975069001857a

Foto źródło : domena publiczna