• Szukam pracy-PILNEnr 55/sp/2019

    Witam jestem doświadczonym technikiem farmacji, pracuje w zawodzie 19 lat. Pilnie poszukuje pracy na terenie woj. Łódzkiego lub Mazowieckiego okolice Kutna. (Płock, Zgierz, Piątek, Łowicz)
    telefon: 785641377, e-mail: filipagnieszka1970@gmail.com
    Miasto: Kutno, Płock, Piątek, Zgierz
  • Magister na zastepstwanr 54/sp/2019

    Podejmę pracę ma zastępstwa/godziny. Zapewniam fachową obsadę pod nieobecność magistra farm. Cała Wielkopolska + zwrot kosztów dojazdu.
  • Magister szuka pracynr 53/sp/2019

    Magister farmacji szuka pracy - apteka prywatna lub mała sieć aptek - 1/2 lub 1/1, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza
    Miasto: Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza
  • Apteka w Błoniu szuka Kierownika Ap...nr 52/sp/2019

    Zakres obowiązków: • Organizacja pracy apteki oraz nadzór nad pracą podległego zespołu • Nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki • Realizacja wyznaczonego budżetu Oferujemy: • dogodne godziny pracy • atrakcyjne wynagrodzenie • stabilne zatrudnienie na pełen etat • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wyko
    Miasto: Błonie
  • MGR FARMACJI szuka pracy w obszarze ...nr 51/sp/2019

    MAGISTER FARMACJI i z kilkunastoletnim doświadczeniem , uprawnieniami do prowadzenia apteki, studiami podyplomowymi z zarządzania, również badaniami klinicznymi, z biegłą znajomością języka niemieckiego, szuka pracy w obszarze farmacji. Proszę o kontakt pod adresem email kierownikdoswiadczenie@gmail.com tel.501745086
    telefon: 501745086, e-mail: kierownikdoswiadczenie@gmail.com
    Miasto: Warszawa
  • Praca- Umowa zlecenienr 38/sp/2019

    Magister farmacji z wieloletnim doświadczeniem jako kierownik apteki poszukuje w ramach umowy zlecenie dodatkowych godzin. Dysponuję elastycznym grafikiem. Szczegóły współpracy mailowo lub telefonicznie
    telefon: 792365734, e-mail: kierwawa@wp.pl
  • Pełny etat, część etatu, godziny...nr 38/sp/2018

    Dyspozycyjna mgr farmacji z kilkuletnim stażem pracy w aptekach ogólnodostępnych szuka zatrudnienia najchętniej w pełnym wymiarze czasu pracy na terenie Krakowa - pracę mogę podjąć od zaraz.
    telefon: 502 657 899, e-mail: kasiabien@gmail.com
    Miasto: Kraków