Jak zamieścić ogłoszenie na Portalu Dlafarmacji.pl – instrukcja krok po kroku

W swojej przeglądarce internetowej wpisz adres domeny : www.dlafarmacji.pl

Pojawi się strona internetowa Portal Dlafarmacji.pl , w prawym górnym rogu strony internetowej znajduje się „przycisk” do logowania się lub rejestracji. Proszę kliknąć „Zaloguj/zarejestruj”.

Zostajemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego, gdzie należy wpisać : swój login (wybrać i wpisać własny) oraz adres mailowy. Należy wybrać podczas rejestracji jaki rodzaj konta chcemy założyć : pracodawca lub kandydat.  Należy również zaakceptować regulamin portalu i politykę prywatności poprzez oznaczenie pól wyboru. Następnie klikamy „Zarejestruj się”.

Po skutecznym zarejestrowaniu się na Portalu Dlafarmacji.pl pojawi się następująca plansza informacyjna :

W kolejnym kroku należy przejść do menu głównego Dla pracodawców i wybrać Panel ogłoszeniodawcy. W Panelu ogłoszeniodawcy (przed dodaniem ogłoszenia) należy uzupełnić informacje o podmiocie który zamieszcza ogłoszenie, wpisując swoje imię, nazwisko, nazwę która będzie wyświetlana oraz adres mailowy na który będą przychodzić zgłoszenia kandydatów. Można również wpisać klauzulę jaką kandydat musi zamieścić pod swoim zgłoszeniem oraz można skorzystać z naszej gotowej klauzuli informacyjnej RODO albo można wpisać swoją klauzule informacyjną. Należy również ustalić swoje przyjazne dla użytkownika hasło do logowania do Portalu Dlafarmacji.pl Po wpisaniu powyższych informacji klikamy Zapisz zmiany.

Teraz możemy już przejść do dodawania ogłoszenia „zatrudnię”. Aby dodać ogłoszenie należy wypełnić pola formularza, wpisać tytuł ogłoszenia, podać lokalizację, województwo, rodzaj zatrudnienia, nazwę stanowiska, należy wpisać treść ogłoszenia, swój adres e-mail, dane firmy, można wgrać swoje logo. Po uzupełnieniu treści ogłoszenia klikamy : /Podgląd/     i przechodzimy kolejnego kroku.

Jeśli dane i informacje w ogłoszeniu się zgadzają klikamy /Zamawiam/ i przechodzimy do wyboru ogłoszenia. Mamy do wybory kilka rodzajów ogłoszeń : pojedyncze, wyróżnione oraz pakiety ogłoszeń. Wybieramy rodzaj ogłoszenia jaki nas interesuje i przechodzimy do kasy klikając /Zatwierdź/.

W kasie należy uzupełnić dane do płatności oraz można wpisać dane do faktury vat, należy wybrać sposób zapłaty – szybkim przelewem on-line Przelewy24 lub przelewem tradycyjnym. Po wybraniu przelewu tradycyjnego, na podany przez Państwa adres mailowy wysłane zostaną dane do przelewu (i faktura vat proforma). Po opłaceniu przelewu i zaksięgowaniu wpłaty – ogłoszenie jest aktywowane.

Ogłoszenie o sprzedaży aptek dodajemy w identyczny sposób, wybierając z menu głównego Sprzedaż aptek / Dodaj ogłoszenie.

W razie jakichkolwiek pytań, chęci współpracy, pomocy technicznej lub trudności z logowaniem – proszę o kontakt : biuro@dlafarmacji.pl lub tel. 503 048 556