Policja poszukuje kobiety, która zapłaciła w aptece kradzioną kartą bankomatową

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością karty bankomatowej, przy użyciu której dokonano płatności zbliżeniowej w aptece przy ul. Kruszwickiej 1 w Bydgoszczy. Zdarzenie miało miejsce 16 marca 2021 r. około godz. 12:30.

Po przejrzeniu zapisu monitoringu policjanci ustalili, że kradzieży portfela i późniejszej nieautoryzowanej płatności w aptece dokonała ta sama osoba- kobieta w starszym wieku o siwych, krótkich włosach, ubrana w bluzę typu polar koloru ciemnego z czerwonymi wstawkami i czerwonym kapturem oraz ciemne spodnie. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji kobiety przedstawionej na zdjęciach oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 63, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 1801/21.