Zaczepiał klientów apteki. Policja znalazła przy nim narkotyki

Kilka porcji narkotyków znaleziono przy mężczyźnie, który zaczepiał klientów jednej z ostrowskich aptek. 34-latek trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, w jednej z ostrowskich aptek. Policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie zaczepiającym klientów.

 Policjanci wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się 34-letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna w obecności funkcjonariuszy zachowywał się nerwowo i podejrzanie, ponadto był pobudzony. Mundurowi nabrali podejrzeń, że mężczyzna może posiadać substancje zabronione. Przypuszczenia okazały się trafne. Przy 34-latku ujawnili kilka torebek foliowych z zawartością białej substancji. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że to amfetamina. – informuje sierżant sztabowy Marcin Jeliński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Będzie odpowiadał przed sądem. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych, grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło : https://www.eostroleka.pl/zaczepial-klientow-apteki-policja-znalazla-przy-nim-narkotyki,art84950.html