Wodzisław Śląski – miejscowy magistrat zachęca apteki do dowożenia leków pacjentom

W Wodzisławiu Śląskim magistrat zachęca apteki do dowożenia leków pacjentom bezpośrednio do domu. Chętnym obiecują darmową reklamę na Fb. Za chciwość i nieznajomość prawa odpowie oczywiście za jakiś czas kierownik apteki, która wzięła udział w tej akcji… szczegóły poniżej.

Jeśli jesteś wodzisławskim przedsiębiorcą z branży aptekarskiej, jeśli dowozisz leki do klientów – napisz do nas. Bazę danych udostępnimy mieszkańcom za pośrednictwem miejskich social mediów.

Wodzisławski magistrat pragnie wesprzeć zarówno lokalnych przedsiębiorców, jak i osoby, które nie mogą liczyć na pomoc bliskich i samodzielnie udać się do apteki po lekarstwa.

Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą, działającym na terenie Wodzisławia Śląskiego w branży aptekarskiej, jeśli dowozisz leki do klientów – napisz do nas na miejskim portalu Facebook. Napisz do nas, TUTAJ bądź skontaktuj się za pośrednictwem e-maila: k.sobczak@wodzislaw-slaski.pl lub k.powala@wodzislaw-slaski.pl. W treści komentarza/wiadomości wpisz dane swojej firmy: adres strony internetowej, numer telefonu, godziny dowozu.

Bazę zgłoszonych sklepów udostępnimy m.in. za pośrednictwem strony www oraz portalu Facebook.

Źródło : https://wodzislaw-slaski.pl/dolacz-do-bazy-aptek-z-dowozem-lekow-do-klientow